facebook english mapa kontakt home

Wy�sza Szko�a Studi�w Mi�dzynarodowych w �odzi

Piszą o nas
Okno na świat
Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi powstała dziesięć lat temu, w lipcu 1997r. Jej założycielem był dzisiejszy rektor, prof. dr hab. Marian Wilk.
Misja Pekin
Studentów Chin jest w Polsce zaledwie dziewięćdziesięciu. A szkoda. Profesorowie bardzo sobie Chińczyków chwalą.
Przyszłościowe fakultety
Trzymasz w ręce świadectwo maturalne i zastanawiasz się, co dalej. Jakie wybrać studia, żeby w przyszłości znaleźć pracę, która będzie sprawiać satysfakcję i pozwoli samemu się utrzymać?
Popularyzatorka z Łodzi
"Poszukiwacze książek o Łodzi i śladów Łodzi w świecie mogą cieszyć się kolejną lekturą. Oto ukazała się rozprawa doktorska Doroty Kucharskiej, adiunkta w Katedrze Języka i Kultury Niemieckiej Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych w Łodzi - "Gerda Leber-Hagenau, austriacka popularyzatorka kultury polskiej'.
Specjaliści od Chin
"Boom na Chiny trwa. Wyższa Szkoła Studiów Międzynarodowych w Łodzi otwiera sinologię"
« 1 2 3 »